Üürihaldus

Sul on vähemalt üks üürikinnisvara objekt ning soovid selle üüritulu teenima panna, kuid omal pole aega või tahtmist igapäevaste kohustuste ja muredega tegeleda? Teeme algusest lõpuni sinu eest kõik ära – Sina saad nautida 100% passiivset tulu!

Otsid oma kinnisvara portfelli haldama usaldusväärset partnerit, kellel oleks pikaajaline kogemus? Oled jõudnud õigesse kohta – oleme 6 aasta jooksul erinevaid kortereid välja üürinud peaaegu 700 korda!

Kuna oleme ka ise kinnisvarainvestorid, siis üürime ja haldame ka oma klientide kinnisvara just nii nagu need oleks meie enda korterid. Me mõtleme ja käitume nagu omanikud ning kasutame erinevaid kaasaegseid turul saada olevad lahendusi, et maksimeerida üüritootlust. Meie eesmärk on, et õnnelikud oleksid nii omanikud kui üürnikud, kes nende korterites elavad.

list6

Meie üürihaldusteenus sisaldab:

portfolio-home3

Me küsime tasu ainult siis, kui sinu kinnisvara on välja üüritud!

Meie läbimõeldud strateegia ja inimlik suhtlus üürnikega tagab selle, et meie klientide kinnisvara on sisuliselt kogu aeg välja üüritud – 2023. aastal oli meie halduses oleva 110+ korteri täituvus koguni 97%! Üürnike rahulolust annab kinnitust see, et keskmine üürilepingu pikkus on 571 päeva.

See kõik on väga tore, aga...

…mul on alles väike portfell ja saan kõigega ise hakkama.

Üürihaldusteenus on mõeldud igale inimesele, kellel on üürikinnisvara. Ei ole vahet, kas sul on 1 korter, 30 või 100 – meie teenus on ühtemoodi kasulik või vajalik kõigile. Oleme aastate jooksul sõlminud peaaegu 700 üürilepingut, mis annab meile kindluse ja veendumuse, et suudame oma suurest kogemusest tulenevalt leida sulle kvaliteetsema üürniku kõrgema hinnaga.

…mulle on tootlus oluline ning teie teenust kasutades teenin vähem.

Meie kogemus näitab seda, et suudame tihti tänu oma läbimõeldud ja eristuvale strateegiale küsida kõrgemat üüri, kui omanikud ise enne meiega koostöö alustamist teeninud on. Seega, üsna tõenäoline on see, et Sina teenid endiselt sama palju kui varem, aga ise selleks midagi tegema ei pea.

…kuidas saan kindel olla, et te mulle head üürnikud leiate?

Kuna oleme ka ise kinnisvarainvestorid, siis üürime ja haldame ka oma klientide kinnisvara just nii nagu need oleks meie enda korterid. Koostöö alguses kooskõlastame sinuga üürniku valiku, see annab sulle hea ülevaate, kuidas me oma tööd teeme ning tagab kindlustunde, et kõik on põhjalikult ja professionaalselt tehtud.

…mis saab siis, kui korteriga peaks tekkima mõni probleem ajal, mil see üürihalduses on.

Jooksvate probleemidega tegelemine kuulub meie teenuse sisse – lahendame kõik tekkivad probleemid ja organiseerime kõik vajalikud tegevused.

KKK

Korduma kippuvad küsimused

Meie üürihaldus teenus on mõeldud kõigile kinnisvaraomanikele, kes asuvad Tallinnas või selle lähiümbruses (Viimsi, Peetri, Tabasalu jne).

Üürihalduse tasu on 10% kuu üürist ning minimaalne tasu 50 eurot. Suurema portfelliga klientidele teeme alati personaalse pakkumise, siis kujuneb teenuse hind tulenevalt portfelli objektide arvust, asukohast, üürist ja objektide võimalikest eripäradest.

Meie üürihaldusteenus sisaldab ka jooksvate hooldus- ja parendustööde organiseerimist nii üürilepingu kehtivuse ajal kui üürnike vahetumisel.

Üürnike valimisel teeme põhjaliku taustakontrolli, mis hõlmab endas eraisiku krediidihäirete kontrolli, karistusregistri päringut, elamisloa kontrolli, avalikke kanaleid (sotsiaalmeedia, Google jms) ning vajadusel ka eelmise üürileandja soovitust. Koostöö alguses kooskõlastame omanikuga ka üürniku valiku – see annab hea ülevaate, kuidas me oma tööd teeme ning tagab kindlustunde, et kõik on põhjalikult ja professionaalselt tehtud.

Meie ettevõte sai küll alguse Airbnb haldusteenuse pakkumisest, aga hetkel me seda teenust ei paku, sest Airbnb turg ei ole koroona pandeemia järel taastunud, kuid kõrvalkulud on samas mitmekordistunud. Seega näeme, et pikaajaline üür on täna paljudel juhtudel passiivsetele kinnisvarainvestoritele tulusam.

Lepingut sõlmides volitab omanik meid tegelema kõigi jooksvate küsimuste ja probleemidega, sealhulgas soovi korral ka korteriühistuga suhtlemise ja jooksvate küsimuste lahendamise osas.

Kui peaks mingil põhjusel tekkima vajadus lepingu lõpetamiseks, on mõlemal osapoolel võimalus see 90-päevase ette teatamisega lõpetada.

 Jah, meie klientideks on nii eraisikud kui ettevõtted. Erinevus on selles, et eraisikute puhul peame lisaks haldustasule üüritulust kinni pidama ka eraisiku tulumaksu.

Üürihalduse teenus ei sisalda üürigarantiid. Oleme aastate jooksul aidanud üürniku leida peaaegu 700 korral ning see kogemus aitab meil teha põhjaliku eeltöö üürniku valikul ning tagada omanikele kindlustunne, et valitud üürnik on maksejõuline ja korrektse maksekäitumisega. Kui siiski peaks tekkima probleem, teeme kõik endast oleneva, et tekkinud probleem kiiresti lahendada.

Meil on aastatega välja kujunenud väga kindel strateegia, mis aitab üürnike vahetumisel vakantsuse tekkimise tõenäosuse miinimumini viia. 2023. aastal oli meie halduses olevate korterite täituvus 97%. Tasub meeles pidada, et meie teenime haldustasu ainult siis, kui klientide korterid on välja üüritud ja üürid laekuvad.

Võta ühendust

Küsi pakkumist

et