Search
Close this search box.

Kodusisustus

Läbi mõeldud, maitsekas ja praktiline sisustus on ühtviisi oluline nii oma kodus kui üürikinnisvara objektide puhul. Leiame parima võimaliku lahenduse nii väikesele stuudiokorterile kui suurele perekodule.

Meid ümbritsev keskkond mõjutab meie meeleolu ja üldist heaolu. Just selle pärast on kodu see koht, kus tunneme end rahulikult ja õnnelikult. Õigesti ja praktiliselt sisustatud kodu võib muuta meie igapäevast eluolu märkimisväärselt ning aidata samas luua ruumi, mis kajastab meie isikupära ja stiili.

Meie eesmärk ei ole luua mitte ainult ilusaid, vaid ka praktilisi ja mugavaid kodusid. Pöörame erilist tähelepanu ruumi funktsionaalsusele, et tagada iga ruutmeetri optimaalne kasutus. Meie meeskond töötab sinuga tihedas koostöös, et mõista sinu eelistusi, vajadusi ja unistusi ning luua ruum, mis sobib täpselt sinu elustiili ja maitsega.

Kuidas meie teenus toimib?

1

Konsultatsioon

Alustame personaalse konsultatsiooniga, et mõista sinu soove, eelistusi ja eelarvet.

2

Kavandamine

Koostame esialgse kavandi ja visiooni, mida saame koos arutada ja kohandada vastavalt sinu tagasisidele.

3

Teostus

Kui oled lõpliku kavandiga rahul, hakkab meie meeskond tööle, et sinu unistuste kodu reaalsuseks muuta.

Meie käe all valminud kodud

Täielikult renoveeritud muudetud planeeringuga 3-toaline korter. Korteri siseviimistlusel on kasutaud mikrotsementi ning põrandaid katab

Täielikult renoveeritud armas 2-toaline korter vanas Kesklinna puumajas.

Rustikaalses stiilis loft-tüüpi korter. Sisustasime selle korteri investorile väljaüürimise eesmärgil. Korter valmis 5 nädalaga!

Kavala ruumijaotusega 1-toaline üürikorter Tallinna Kesklinnas. Voodi on eraldatud privaatsust pakkuva varbaseina abil.

Merevaate ning privaatse katuseterrassiga täielikult sisustatud üürikorter Pirital.

1-toaline üürikorter, mis tegelikult teeb silmad ette nii mõnelegi 2-toalisele.

Luksuslik, täielikult sisustatud 4-toaline üürikorter Veerenni kvartalis.

Skandinaavia stiilis 3-toaline täielikult sisustatud üürikorter Tallinna Kesklinnas.

Luksuslik merevaatega perekorter Kalarannas.

Avar 2-toaline üürikorter puhtas ja hubases stiilis.  

Hea planeeringuga kompaktne 2-toaline korter Koplis, mille muutsime maalrtitööde ja liigutavava mööbli abil populaarseks

Äärmiselt ruumikas 3-toaline korter Nõmme piiril.

KKK

Korduma kippuvad küsimused

Aitame ka remonditöödega, 1Estate Group OÜ-l on aastate jooksul tekkinud väga usaldusväärsed koostööpartnerid, kelle abil saame pakkuda abi ka kapitaalremondiga.

Korteri sisustamise hind sõltub korteri suurusest ja tubade arvust, teeme igale kliendile pärast korteri külastust personaalse pakkumise.

Kodukujunduse eesmärk on leida igale korterile/kodule parim võimalik sisustuslahendus, mis tagaks hubasuse ja funktsionaalsuse.

Kui kasutame sisustamisel Eesti tarnijate laokaupasid, siis tuleb arvestada ca 2-3 nädalaga. Kui aga tellida mööbliesemeid väljastpoolt Eestit, siis läheb üldjuhul ca 4-5 nädalat.

Kodukujunduse üks tähtsamaid komponente on hoolikalt valitud mööbliesemete ning dekoratiivelementide õige paigutus ning kvaliteetne paigaldus. Aitame selle kõik ära teha, Sinu ülesandeks jääb vaid tulemust imetleda.

Jah, meie tööle kehtib 2-aastane garantiid.

Hetkel tegutseme vaid Tallinnas ja Harjumaal.

Kui on soov omal käel tegutsema hakata ning vastutada kaupade tarne, vastuvõtmise, monteerimise ja paigalduse eest, kuid just nende õigete detailide kokkusobitamine valmistab meelehärmi, siis aitame kodu kujundada ka “paberil”.

Meie jaoks ei ole vahet, kas tegemist on järelturu või uusarenduse korteriga. Uusarenduse korterite puhul on mõistlik meid kaasata juba ostuprotsessi käigus, et mitte kaotada väärtusliku aega ning kodu saaks pärast ostmist sisustatud võimalikult kiiresti.

Võta ühendust

Küsi pakkumist