Search
Close this search box.

Maaklerteenus

Soovid osta uue investeerimisobjekti, leida parima üürniku oma korterile, müüa oma kinnisvaraobjekti või terve portfelli? Pole probleemi! Võta ühendust – esmane konsultatsioon on tasuta!

Kinnisvara ostuteenus

Kinnisvara üürile andmine

Kinnisvara müük

Kinnisvara ostuteenus

Soovid alustada kinnisvarasse investeerimist või olemasolevat kinnisvaraportfelli kasvatada? Töötame igapäevaselt erinevate investoritega, et neile just sobivas kohas ja maksimaalselt kõrge tootlusega kinnisvaraobjekte leida.

Kuidas meie teenus toimib?

1. Turuanalüüs

Leiame sinu eelarvest lähtuvalt parimad investeerimisobjektid. Heade ja tarkade investeerimisotsuste puhul on ühtviisi oluline nii turu tundmine kui lai kontaktvõrgustik. Meil on mõlemad, mis annab meile võimaluse leida sulle objekte, mida Sa ise ei leia või otsida ei oska.

2. Tasuvusanalüüs

Koostame sulle investeerimisobjekti tasuvusanalüüsi. Hea äriplaan baseerub numbritel, seetõttu koostame sulle vajadusel ka põhjaliku tasuvusanalüüsi.

3. Tehingu vormistamine

Esindame sind läbirääkimistel müüjaga, et tagada sulle parim võimalik tehing. Oleme sinu kõrval nii notaris kui hoolitseme selle eest, et objekt saaks müüja käest korrektselt vastu võetud ja vajalikud toimingud tehingud.

Kinnisvara ostuteenus

Küsi pakkumist

Kinnisvara üürile andmine

Tahad leida parima üürniku oma korterile? Üürikorterite välja üürimine ja üürihaldus on meie põhiteenus – oleme aastate jooksul aidanud sõlmida peaaegu 700 üürilepingut ning haldame Tallinnas igapäevaselt enam kui 110 üürikorterit. Paneme sinu investeeringu raha teenima!

Kuidas meie teenus toimib?

1. Hinnakujundus

Teeme põhjaliku turuanalüüsi ning hinnastame kinnisvara konkurentsivõimeliselt, kuid samas mitte odavalt.

2. Turundamine

Hea üürniku leidmisel mängib lisaks kvaliteetsetele fotodele rolli ka atraktiivne ja aktiivne turundamine.

3. Üürniku valimine

Hea üürniku leidmine on selle protsessi kõige tähtsam osa. Kohtume kvalifitseerunud huvilistega, teeme põhjaliku taustakontrolli ja vormistame lepingu.

4. Objekti üleandmine

Kõige viimase sammuna aitame sul objekti üürnikule üle anda - hoolitseme, et kõik saaks sujuvalt ja korrektselt tehtud ning vormistame üleandmise- ja vastuvõtmise akti.

kinnisvara üürile andmine

Küsi pakkumist

Kinnisvara müük

Ükski investeerimisotsus ei pea olema igavene. Kui soovid oma kinnisvara portfelli kasumlikumaks muuta, saame sulle nii nõu kui jõuga abiks olla. Edukas müük tähendab läbimõeldud strateegiat. Meie pikaaegne kogemus ja kaasaegsed turunduslahendused aitavad sinu kinnisvaraobjektil massist esile kerkida.

Kuidas meie teenus toimib?

1. Müügihinna analüüs

Teeme sinu objektile põhjaliku hinnaanalüüsi. Toimunud tehingute ja hetkel müügis olevate konkureerivate pakkumiste põhjal paneme paika sinu kinnisvara hinna.

2. Finantseerimine

Aitame ostjal leida sobiva finantseerimis-lahenduse. Meie koostöö erinevate suuremate pankadega aitab ostjal leida sobiva finantseerimislahenduse võimalikult kiiresti.

3. Turundamine

Kasutame erinevaid kaasaegseid turunduslahendusi. Kvaliteetsed fotod on atraktiivse kuulutuse aluseks, vajadusel tellime ka droonifotod ning objekti tutvustava video. Kasutame müümiseks erinevaid kaasaegseid ja uuenduslikke turunduslahendusi, mis tagavad silmapaistvuse ning aitavad sinu kinnisvara müüa maksimaalselt kõrge hinnaga.

4. Müügistrateegia

Koostame läbimõeldud müügistrateegia. Kinnisvara ei müü end ise, eduka müügi saladus on aktiivne ja silmapaistev strateegia.

5. Juriidika

Tagame tehingu juriidilise korrektsuse. Aitame kogu müügiprotsessi läbi viia ja võtame enda kanda sellega seonduva asjaajamise kuni objekti valduse üleandmiseni.

Kinnisvara müük

Küsi pakkumist

KKK

Korduma kippuvad küsimused

Kui soovite turult üles leida parimad pakkumised, on see väga aeganõudev protsess. Meie kinnisvaramaaklerid on kogenud spetsialistid, kes tunnevad kohalikku kinnisvaraturgu ja omavad head ülevaadet turu hindade kohta. Meie kinnisvaramaaklerite hea turutunnetus ja läbirääkimisoskused aitavad ostjatel kokku hoida tuhandeid eurosid.

Ostuklientidega töötamisel on meil erinevad tasustamise mudelid ning kliendile sobivaima lahenduse leiame pärast esmast kohtumist/vestlust, kui oleme täpsed vajadused ära kaardistanud.

Meie maakleritasu sõltub konkreetsest tehingust ja kinnisvara väärtusest – üldjuhul on see kokku lepitud protsent kinnisvara lõplikust müügihinnast.

Kinnisvara müügi kiirus sõltub väga paljudest erinevatest teguritest – seisukord, hinnastamise strateegia, pankade laenutingimused, nõudlus jne. Üldjuhul peab arvestama, et kui kinnisvara seisukord on hea ja paberimajandus korras, võib müük võtta 3-6 kuud, kallima kinnisvara puhul ka kuni aasta või vahel rohkemgi.

Üürikorterite välja üürimine on meie põhiteenus – oleme aastate jooksul aidanud sõlmida peaaegu 700 üürilepingut ning haldame Tallinnas igapäevaselt enam kui 110 üürikorterit. Meie maaklerite jaoks on tavaline leida ühes kalendrikuus üürnik ca 5-10 üürikorterile, mõnes teises büroos on see ühe maakleri aastane üüritud korterite arv.

Sõltuvalt üürituru pakkumiste arvust võtab Tallinnas uue üürniku leidmine üldjuhul kuni 1 kuu. Kui turul on pakkumisi rohkem, peab arvestama sellega, et võib minna ka kauem. Üürniku leidmise protsessi pikkusel määrab olulist rolli ka õige hinnastamine ning kinnisvara üldine seisukord ja väljanägemine.

Üürnike valimisel teeme põhjaliku taustakontrolli, mis hõlmab endas eraisiku krediidihäirete kontrolli, karistusregistri päringut, elamisloa kontrolli, avalikke kanaleid (sotsiaalmeedia, Google jms) ning vajadusel ka eelmise üürileandja soovitust. Kui oleme omalt poolt kogu taustatöö ära teinud, teeb lõpliku valiku kandidaatide hulgast omanik. Kui üürnik on valitud, vormistame üürilepingu ning üleandmise-vastuvõtmise akti ja aitame valduse üle andmisega üürnikule.

Kinnisvara müügiteenust pakume Tallinnas ja Harjumaal, ostuteenust ja kinnisvara välja üürimisega saame abiks olla Tallinnas.

Jah, üürikinnisvara haldusteenus on meie põhitegevusala – haldame Tallinnas üle 110 üürikorteri. Selle teenuse kohta leiad rohkem infot siit.

Jah, pakume ka konsultatsiooni, aidates klientidel leida parimaid investeerimisvõimalusi ja paika panna strateegia.